Çalgı Çengi Filmi İkimiz (Çalgı Çengi 2) 2017

1,654
 

ilk beğenen sen ol

İlk filmde bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı yaptırılan Salih ve Gürkan yine maceradan maceraya koşuyor bu filmde.

Angaralı müzisyen teyze cocukları ünlü olmak için çıktıkları yolda mafya dünyasına karışmışlar ve bu durumdan hiç memnun değillerdir. Mafyadan kurtulmaya çalışmalarının eğlenceli hikayesini gülerek izleyeceksiniz.

Salih sevdiği kız ile evlenebilmek için mafyadan kurtulmaya kararlıdır, ama mafyaya moral ekibi olarak hizmet ettikleri için mafya onları bırakmak istemez.

Mafyadan ayrılabilmek için bir şart koyarlar, gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmak! Mecbur kabul ederler, ama nikah memuru sıradan bir nikah memuru değildir. Zamanında Tarkan’ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve bizim kuzenleri yıldız yapmak ister.

Çalgı çengi filminin devam filmi olarak çekilen filmin senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir. Oyuncular ise ilk filmden bir değişiklik yapılamayarak nerdeyse aynı tutulmuş. Murat Cemcir, Ahmet Kural, Rasim Öztekin, Ayhan Taş ve Şinasi Yurtsever bu isimlerden bazıları.

Keyifle izlenebilecek eğlenceli bir film.

Çalgı Çengi Filmi Resimleri

Çalgı Çengi Filmi İkimiz (Çalgı Çengi 2) 2017

Etiket:

, , , , , ,

Yorumlara kapalı

Şuan yorum'a kapalı..
%d blogcu bunu beğendi: